Maxcom KXT400

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• dobrý telefon

Produkt nemá žádné parametry.

Technická Specifikace

ID volajícího

Zobrazuje přibližný čas volání

Paměť na 38 příchozích čísel

Paměť na 5 odchozích čísel

Modře podsvícený displej zobrazující data

Světelná signalizace volání

Možnost montáže na stěnu

Funkce redial

Flash

Music on Hold

1zákazník doporučuje produkt
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Určitě je to dobré, ale raději bych to nepouštěl.
    • Nedostal jsem žádnou osobní zkušenost, místo toho jsem si zařízení vzal zpět, trochu podvedený.
    • : (

Před rozbalením výrobku jsem zhlédl video z rozbalování. Lze jej používat jako běžný telefon bez nutnosti vkládat baterie, protože je napájen z elektrické sítě pro uskutečňování hovorů. Pro plnou funkčnost je však nutné vložit 3 baterie AAA. Úplný popis bohužel není kompletní pro všechna zařízení. Nezískal jsem žádnou osobní zkušenost, místo toho jsem zařízení vrátil mírně podvedený. : (

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Ještě jsem neměl možnost ji nainstalovat, takže nemá smysl ji hodnotit! !! !!

• , automaticky přeloženo z Compari.ro
    • Dostupná cena, zvonek je v pořádku
    • Zobrazuje číslo volajícího pouze na několik sekund, velmi malé písmo na displeji.

Telefon jsem si koupil, protože jsem chtěl, aby zobrazoval číslo volajícího.

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• dobrý telefon
  • , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • V podstatě splňuje výše uvedená očekávání.
    • Velmi malý displej, nepraktický číselník zabudovaný ve sluchátku, nevím, v jakém formátu zadávat telefonní čísla.

Snadno se používá a mělo by upozornit na hovor nepříliš hlasitým vyzváněním a světelnou kontrolkou, paměť hovorů, abyste si mohli zapamatovat, kdo mi volal, když jsem byl pryč.

• LCD displej s čísly
    • Žádná rychlá volba !!!!!!

LCD displej

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Lehký a snadno ovladatelný, malý, takže ho můžete uložit kamkoli!
    • Lcd displej by mohl být uvnitř nebo tlačítka venku!

Mělo by to být jednoduché a levné! Splňuje mé potřeby!

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Velmi pohodlné, snadné použití.
    • Nevím o tom.

Měl by dobře fungovat, snadno se používat a šetřit místo.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Je dobře vyrobený, zatím kvalitní, snadno použitelný a v rozumné cenové relaci.
    • Na druhou stranu bych si v případě potřeby nového zařízení vybral model s většími písmeny a číslicemi.

Hlavním cílem je splnit základní požadavky na spotřebič a mít ho za rozumnou cenu. Potřeboval jsem telefon s pevnou linkou, ale neměl jsem na výrobek vysoké nároky, jen jsem chtěl, aby uměl volat, dal se připevnit na zeď a měl displej s identifikací volajícího. Výrobek splnil mé očekávání, pokud jde o cenu a kvalitu. Společnost se zachovala správně, protože jsem výrobek obdržel v předpokládaném termínu a za skutečně uvedenou cenu. Tento produkt patří do kategorie levnějších. Zákazníkům radím, aby si vždy koupili produkt, který vyhovuje jejich potřebám a rozpočtu. Nemám žádné znalosti o produktech konkurenčních společností.