Maxcom KXT100

• , zakoupeno v Chytré elektro

• ovládání není intuitivní

vzhledem k ceně vyhovující

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• Dobrý telefon za rozumnou cenu.

Displej
2 řádky

Maxcom KXT100 - jednoduchý analagový telefon s CLIPem a podsvíceným LCD. ■ modře podsvícený LCD (2 řádkový - 12 číslic) ■ CLIP - identifikace příchozího volání ■ DTMF a FSK ■ tónová a pulzní volba ■ na LCD je zobrazen datum, čas, den v týdnu a délka hovoru ■ paměť na 40 posledních příchozích hovorů ■ redial ■ flash (100 ms) ■ přidržení hovoru (ztlumení mikrofonu) + hudba ■ nastavení hlasitosti vyzvánění (dva režimy HI/LO) ■ napájení: 2 x AAA mikrotužková baterie pro uchování pamětí a napájení LCD ■ možnost instalace na stěnu ■ možnost uzamknutí (mechanicky klíčkem) odchozích hovorů a hovorů začínajících 0 ■ barva černá

OBSAH BALENÍ:

• telefon
  • sluchátko+kroucená šnůra
  • telefonní kabel
  • CZ návod (lze stáhnout v záložce "Ke stažení")

• U mě to fungovalo
    • Žádné nevýhody jsem nezaznamenal!

Vybral jsem si na základě ceny!

• , zakoupeno v Chytré elektro

• ovládání není intuitivní

vzhledem k ceně vyhovující

• , zakoupeno v Eshop Eiffel

• Dobrý telefon za rozumnou cenu.
  • , zakoupeno v PATRO.cz

• Možnost zavěšení na zeď, malé rozměry.

• funkce

O.K.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu

Zařízení vyžaduje ke své činnosti baterii, což nebylo uvedeno v popisu výrobku.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Levné, zabírají málo místa.
    • Žádné

Předchozí zařízení bylo zastaralé. Vlastnosti, na základě kterých jsem se rozhodoval: cena, velikost.

• jednoduché použití
    • velmi mi vyhovuje

můj předchozí přístroj se rozbil a zjistil jsem, že tento je nejlepší hodnota

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Jsem naprosto spokojen. Dostal jsem to, co bylo popsáno.
    • Žádný jsem nenašel.

Kvůli prarodičům jsem potřeboval klasické tlačítkové zařízení.