Geemarc AmpliPOWER 50

Produkt nemá žádné parametry.

• Hlasitý odposlech
    • Možnost vypnout zesilovač zvuku
    • Dvojí Volume: sluchátko/hlasitý odposlech
    • Opravdu velká tlačítka

Telefon Geemarc AmpliPOWER 50 je pro skutečně téměř neslyšící osoby. Naše babička (99 let) slyší jen, pokud jí mluvíte nahlas přímo do ucha a telefon pro ni byl při zapnutém zesilovači (dá se vypínat) tak hlasitý už při malém Volume, že si dávala telefon od ucha. Se zapnutým zesilovačem (který značně zesiluje i šum) babička vůbec nerozuměla mluvenému slovu. Až když jsme zesilovač vypnuli a dali Volume na maximum, začala celkem dobře rozumět. V našem případě byl tedy takto silný zesilovač úplně zbytečný, má ho trvale vypnutý. Normálně slyšící člověk ocení i hlasitý odposlech, ale naše babička při odposlechu nerozumí ani slovo při jakémkoli Volume (odlišné Volume od sluchátka). Vyzvánění je krásně hlasité, melodie jsou téměř všechny na jedno brdo, moderně technické melodie, žádná simulace klasického zvonění telefonu, ale nevadí, člověk si zvykne.

• nemá návod na obsluhu v češtině

Produkt sice máme ale není k němu český návod obsluhy, takže nevíme jak programova melodie při hlášení hovoru a dále čísla do paměti telefonu. Je to dárek pro paní 86 let a jazyky neumí. Je nám to líto že nevíme co s ním. Obchod Tercie na tuto skutečnost nereaguje několikrát jsme psali mailem ale odezva žádná.

• , zakoupeno v Tercio.cz

Nemá český návod , což je pro mě problém. Prozatím není odzkoušeny přišel včera.

Produkt nemá žádné parametry.

Velmi hlasitý pevný telefon s jednoduchým ovládáním vhodný pro seniory a nedoslýchavé. Hlasitost reproduktoru až 60 dB, hlasitost vyzvánění až 80 dB, signalizace zvonění světelnými záblesky. Tři barevně odlišená tlačítka přímé volby.

• Hlasitý odposlech
    • Možnost vypnout zesilovač zvuku